Tryb imprezy masowej

 

Członkom Lechia Gdańsk Prestige Club, oprócz szeregu praw reklamowych i komercyjnych, w podstawowym pakiecie gwarantujemy bilety na wszystkie mecze Lechii Gdańsk w ramach T-Mobile Ekstraklasy i Pucharu Polski w roli gospodarza na Stadionie Energa Gdańsk.

W przypadku organizacji na Stadionie Energa Gdańsk innych imprez masowych, w szczególności organizowanych przez zewnętrzne podmioty, zobowiązujemy się do dołożenia wszelkich starań w negocjacjach z tymi podmiotami do zachowania prawa pierwokupu biletów VIP dla Członkom Lechia Gdańsk Prestige Club.

Parkingi 

Najemcy Lóż VIP otrzymują stałe karty dostępu, które uprawniają także do wjazdu na parking. W przypadku meczów Lechii Gdańsk przygotowany jest dla Państwa specjalny, dedykowany parking P1. W przypadku innych imprez masowych ustalenia te mogą być inne w zależności od rodzaju imprezy i ustaleń organizatora. Najczęściej jest to jednak parking P1. Za każdym razem są Państwo informowani o organizacji parkingów.

Wejście na Stadion Energa Gdańsk

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wydzielone wejście VIP. Znajduje się ono na promenadzie zewnętrznej od strony trybuny czerwonej. Do wejścia na stadion uprawniają stałe karty wstępu. Karty upoważniają do wejścia do strefy na 2 godziny przed każdym meczem oraz do pozostania w strefie po meczu. W ramach obowiązku ustawowego, właściciel karty zobowiązany jest do zgłoszenia nam danych osobowych (imię, nazwisko, numer pesel oraz wizerunek twarzy) osób korzystających z kart na danym meczu. Każdy posiadacz takiej karty może ją nieodpłatnie udostępnić dowolnym osobom: swoim gościom lub przyjaciołom (konieczne jest zaznajomienie tych osób z Regulaminem Strefy Prestige).

Newsletter