Kolejna edycja rodzinnego festynu Gdańsk Dzieciom

03/06/2017

Kolejna edycja rodzinnego festynu Gdańsk Dzieciom

#Tutaj się bawię

3 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk po raz kolejny odbędzie się niepowtarzalny festyn z okazji Dnia Dziecka. Bursztynowy obiekt, centrum trójmiejskiej rozrywki, przygotuje razem z Parterami wiele atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych i ich opiekunów.

Na uczestników wydarzenia czeka ponad 100 wyjątkowych atrakcji. Wśród nich Ścieżka Przygody – gra miejska, na trasie której znajdą się różnorodne wyzwania i zadania do wykonania. Na poszukiwaczy przygód czekały będą nagrody. Zachęcamy także do skorzystania z symulatorów jazdy autobusem oraz przejażdżki historycznymi i nowoczesnymi pojazdami Gdańskich Autobusów i Tramwajów.

Odwiedzający będą mieli również okazję obejrzeć na scenie przy Stadionie wyjątkowe występy artystyczne, eksperymenty naukowe, pokazy klubów sportowych oraz konkursy z nagrodami. Finałem na scenie będzie spektakl Cudowne Musicale przygotowany przez Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM.

Organizatorem Festynu jest Miasto Gdańsk, Gdańskie Autobusy i Tramwaje oraz operator Stadionu Energa Gdańsk. Partner główny: Grupa GPEC, Partnera wydarzenia: InvestGDA

internet plik lekki

Newsletter